Skip to content

для тимчасово непрацюючих клієнтів. Отримати гроші в цій МФО можна тільки онлайн, тому вам також потрібні будуть діюча банківська карта, оформлена на ваше ім’я, і активна електронна пошта. Мікрофінансовий компанія «Качай гроші» була створена відносно недавно, тому тут багато цікавих пропозицій і нових акцій. Також з’явилася програма лояльності для нових клієнтів.

Додати відгук Показати всі Відправити відгук та підтверджую згоду з правилами публикації.

Схожі кредити від інших компаній Інші пропозиції

Пролонгація договору Однак слід враховувати, що пролонгувати договір можна не більше 10 разів поспіль. Згідно з новими умовами, перший кредит в «Качай гроші» можна оформити під 0,01%: тобто, за позику розміром 10 тис. Гривень через місяць вам потрібно буде віддати гривень .

Контактна інформація

Один з найкращих сервісів, якими я користувався. Все чітко розказують, умови і погашення. Одобрили протягом 15 хвилин. Можу рекомендувати.

платоспроможні клієнти з джерелом доходу (неофіційний допускається); клієнти без активних на поточний момент кредитів. Позики доступні різним категоріям населення: клієнтам без офіційного місця роботи; клієнтам, які перебувають у декретній відпустці;

https://www.youtube.com/watch?v=

Народні прикмети на 1 листопада: що сьогодні не можна робити

Так ми не зможемо врахувати вашу оцінку Відгук не відправлено

Умови для отримання кредиту

Переваги та особливості мікрофінансової організації “качай гроші в ютюбе” Штрафні санкції та інші наслідки заборгованості

качай гроші

Компанія відрізняється високою швидкістю видачі кредитів: їх система обробки заявок автоматизована і працює цілодобово. Якщо під час реєстрації або в період користування кредитів у вас виникнуть питання, ви можете розраховувати на цілодобову підтримку менеджерів в будні дні.

Про нас

качай гроші

Пролонгація кредиту

Відгуки про компанію Качай гроші – це українська мікрофінансова організація, яка надає екстрене кредитування. Послугами компанії можуть скористатися всі громадяни України від 18 до 65 років, використовуючи при цьому мінімальний пакет документів. Сервіс розглядає заявки автоматично, що виключає фактор людської помилки і дозволяє отримати кошти майже кожному бажаючому.

Сплачуйте кредит в «Качай Гроші» онлайн за допомогою банківської картки

Проблеми з серверами Finance.ua. Спробуй пізніше. Повернутися на сайт Качай гроші: відгуки, контакти, правила і особливості оформлення кредиту Умови на кредит в “Качай гроші”: хто і як може отримати позику в компанії

У ньому буде відображатися поточний статус договору, сума, яку вам видали, і дата погашення качай гроші кредиту. Через особистий кабінет ви також зможете швидко погасити заборгованість.

Ставка для постійних клієнтів (тих, хто оформляв позику більше двох разів), ставка становить 2% в день. Максимальна сума позики становить 15 тис. гривень, мінімальна – 500 гривень. Процес отримання кредиту не займе багато часу. Після того, як ви відправите заповнену форму на схвалення, рекомендуємо також пройти реєстрацію в особистий кабінет «Качай гроші».

при оформленні позики до 14 тис. гривень клієнт МФО може заплатити 1,6% в день; качай гроші в поиске гугл при оформленні позики до 15 тис. гривень клієнт МФО може заплатити 1,5% в день.

Також тут немає великої кількості вимог, що висуваються до позичальника. Ліцензії та свідоцтво про реєстрацію Мікрофінансова організація працює згідно із законодавством України: у компанії є свідоцтво про реєстрацію № ФК № 999, видане Нацкомфінпослуг від 15.03.2018 року. Імовірність схвалення кредиту в компанії дуже висока.

МФО обробляє заявки на отримання кредиту за допомогою автоматичного сервісу. Якщо ви підходите під параметри компанії, то ймовірність схвалення кредиту досягає 100%. Отримати позику в «Качай гроші» можуть клієнти, які підходять під наступні вимоги: повнолітні громадяни з документами;

при оформленні позики до 12 тис. Гривень клієнт МФО може заплатити 1,8% в день; при оформленні позики до 13 тис. гривень клієнт МФО може заплатити 1,7% в день;